DWD 2015 Finishers

To view the list indicated, select the corresponding tab below…

Finishers

First Name: Last Name:
Jun Acob
Kwame Addo
Jeff Ambio
Richard Andersen
Alan Apolinar
Garrett Arellano
Philip Auriemma
Ray Barnes
Teresa Beck
Michael Belmonte
Margaret Howell Benson
Keith Berg
Luis Bernhardt
Alexis Berthillier
Charles Berzon
Kevin Bilbee
Xenia Bixler
Terri Boykins
Lawrence Bragg
Molly Brannigan
Judy Brusslan
Rick Burneson
Russell Cammell
Roehl Caragao
Danny Carreon
Mark C. Carrington
Taylor Carrington
James Cawthorn
Greg Chapek
Tom Cheese
Terry Cheng
Ken Chong
Dave Ciha
Jay Cobb
Victor Cooper
Jerold Corpus
John Cox
Nelson Crespo
Mel Cutler
Dzung Dang
Eric Deki
Bruce Der-Mcleod
Anh Diep
Ferdie Dimatulac
David Dubowitz
Mike Dzeidzic
Ted Dzikowski
Raul Emiliano
Bob Esch
Robert Esparza
Thomas V. Fante
Anthony Feliciano
Ron Fields
Fritz Fleischmann
Shannon Gaffney
Ed Gallegos
Paul Gammel
Bruce Gardner
Aldrich Gatpayat
Rosanne Giorgio
Larry Gitman
Roderick Gosalvez
John Grady
Nestor Granados
Charles Griffice
Sally Ray Guenther
Ken Hackler
Peter Harnisch
David Hartson
Linda Hayes
Brook Henderson
Gregg Hillis
Byron Ho
Ron Hoover
Abner Hornedo
Cherminne Hornedo
Jami Horner
Ronald Iseri
Steve Jackson
Rick Jacobson
Keith Jensen
Jason Joven
Artur Kalisz
Ellen Kirk
Fred Klinzmann
Dori Lewis
Anthony Lim
Leno Llamas
Trina Long
Alex Lopez
Ritchie Lopez
Janet Lucido
Arlene Lum
David Machen
Deirdre (Dee) Mann
vic Marras
Andrew May
Nicholas McCurry
Kirsten McDaniel
Don McKaughan
Michael McManus
Curtis McPherson
Steve Meichtry
Bret Miller
Lisa Miller
Peg Miller
William A. Monsen
Tony Musorafite
Len Nathe
Quynh (AKA = Q) Nguyen
Selina Nordberg
John Norman
Adorante “Lee” Pahuriray
Mary Patterson
Don Paulino
Steve Peters
Jim Pettet
Danny Phan
Neal Potter
Felix Pugrad
Deo Punongbayan
Aris Ramos
Ed Reed
Richard Reitz
John Renowden
Eric L Ross
Stan Saito
Sergio Sandoval
Jerry Sarazin
Miguel Serricchio
Dennis Sieber
Loren Smith
Paul Smith
Joel Sothern
Shai Sprung
Jed Staley
Bob Storelli
Erik Strom
Mike Sturgill
Christine Sublett
Tim Sullivan
Ross Swezey
Tertius Thakar
Robert Thomas
Eric Thorn
Brandon Tinianov
Stacey Tinianov
Daniel Tran
Emilio Usi
Nicolette Vansluis
Matthew Wagner
Raj Walia
Mabel Wong
Wyatt Wood
Ray Zambroski
Linda Zorn

Volunteers

First Name: Last Name:
Richard Andersen
Garrett Arellano
Teresa Beck
Michael Belmonte
Margaret Howell Benson
Luis Bernhardt
Linda Bott
Rick Burneson
Russell Cammell
John Clare
Melinda Clare
Jerold Corpus
Kathy Cousins
Mel Cutler
Nancy Domjanovitch
Dave Donovan
Bob Esch
Ron Fields
Fritz Fleischmann
Mitch Friedman
Kermit Ganier
Bruce Gardner
Julian Gill
Darrell Goodwin
John Grady
Joice Grady
Jerry Green
Chris Hansen
David Hartson
Paul Haussler
Ron Hearn
Brook Henderson
Ron Hoover
Rick Jacobson
Greg Jones
Ellen Kirk
Ira Kucheck
Saralie Liner
Arlene Lum
Arlene Lum
Humberto Mancilla
Deirdre (Dee) Mann
Deirdre (Dee) Mann
Andrew May
Don McKaughan
Steve Meichtry
Dennis Miller
Tony Musorafite
Foster Nagaoka
Frank Neal
David Park
Mary Park
Steve Peters
Jim Pettet
Debra Protho
John Quinones
Dennis Sieber
Shai Sprung
Jed Staley
Mark Stogsdill
Tertius Thakar
Daniel Tran
Nicolette Vansluis
Mike Wapner
Thomas Ward
David Williams
Jon Yuson